Już wkrótce rozpoczynamy cztery nowe projekty:

 

Lub Art Story – warsztaty tworzenia gier miejskich. Projekt kierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Projekt ma na celu m.in. aktywizację młodzieży w wieku 10-15 lat, poprzez warsztaty tworzenia gier miejskich oraz inspirowanie uczestników warsztatów do działania na rzecz społeczności lokalnej. Efektem projektu będzie gra miejska przygotowana przez uczestników projektu.

 

Małe Laboratorium Kultury i Mała Pracownia Sztuki – cykl warsztatów artystycznych kierowany do uczniów w wieku 8 – 12 lat. Głównym celem projektu jest kształtowanie u dzieci nawyku twórczego korzystania ze sztuki, a także ukazanie sztuki jako jednej z możliwości spędzania wolnego czasu. Wśród warsztatów proponujemy: warsztat fotografii otworkowej i warsztat malowania toreb.

 

Stawiam na Kulturę 3 – projekt kierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Głównym celem projektu  jest aktywizacja młodzieży do podejmowania działań na rzecz społeczności lokalnej poprzez przygotowanie i realizację własnych inicjatyw lokalnych, stworzonych podczas trwania projektu. Uczestnicy wezmą udział w cyklu warsztatów m.in. komunikacja i współpraca w grupie oraz zarządzanie projektem.

 

                         

Wydarzenia są współfinansowane ze środków Miasta Lublin w ramach programu Dzielnice Kultury.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *